Menu
Your Cart

26.4x17.8 cm plastik folluk

26.4x17.8 cm plastik folluk
YENİ
26.4x17.8 cm plastik folluk

26.4x17.8 cm boyutlarındaki plastik folluk, orta büyüklükteki kuşlar için tasarlanmış, özellikle kanarya, muhabbet kuşu ve benzeri kuş türleri için uygun bir üreme ve yumurtlama alanı sağlar. Bu ölçüler, kuşlarınızın rahatça sığabileceği ve yumurtalarını güvenle bırakabileceği geniş bir alan sunar.

Plastikten yapılmış olması, folluğun kolayca temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir olmasını sağlar. Bu, özellikle üreme dönemlerinde çok önemlidir, çünkü temiz bir çevre, sağlıklı yavruların yetişmesine yardımcı olur. Hafif ve dayanıklı olan plastik, folluğun kafese kolayca monte edilmesini sağlar ve uzun süreli kullanım için idealdir.

26.4x17.8 cm boyutlarındaki bu folluk genellikle, kuşların giriş ve çıkış yapabilmesi için yeterli büyüklükte bir açıklığa sahiptir. Bazı modeller, kuşların ve yumurtaların daha fazla güvenliği ve rahatlığı için iç kısımda yumuşak bir yüzey veya malzeme ile donatılmış olabilir. Geniş iç hacmi, birden fazla yumurtayı destekleyebilir ve kuşunuzun içinde rahatça hareket etmesine olanak tanır.

26.4x17.8 cm plastik folluk, hem kullanışlılığı hem de sağladığı geniş alan ile kuş sahipleri ve üreticileri için mükemmel bir seçenektir, sağladığı konfor ve kolay bakım ile kuşlarınızın üreme dönemlerini daha sağlıklı ve güvenli hale getirir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
0TL
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.